Team

De mensen die bij Kerkelijk Waardebeheer werken zijn rentmeesters en zelfstandige professionals die hun sporen hebben verdiend in vastgoed én aan kerken gerelateerde werkzaamheden. Ook kerkdialoog maakt deel uit van het team. Door in het team van Kerkelijk Waardebeheer te werken, hebben de zelfstandige professionals zich ertoe verbonden om buiten Kerkelijk Waardebeheer om, direct noch indirect belang te hebben bij, of werkzaamheden te verrichten inzake kerkgebouwen. Ons streven is het om de kerk in ons – en dus ook in uw – midden te houden. Hoe dat het beste kan, daarover gaan we graag in gesprek. U kunt contact opnemen met onderstaande personen en wij komen graag in een vrijblijvend gesprek toelichten wat wij voor u kunnen doen.

De stichting wordt bestuurd door een bestuur. Zij verrichten hun werk Pro Deo en sturen de werkzaamheden van de organisatie aan.

Alles
Bestuurslid
Medewerker communicatie
Adviseur

Erik Lingeman

Adviseur
06 - 53 69 99 82
e.lingeman@kerkelijkwaardebeheer.nl

Fred Heidinga

Adviseur
06 - 51 03 85 45
f.heidinga@kerkelijkwaardebeheer.nl

Geert-Jan van Schijndel

Bestuurslidvoorzitter
06 - 51 15 27 79
gj.v.schijndel@kerkelijkwaardebeheer.nl

Hans Meertens

Adviseur
06 437 270 86
h.meertens@kerkelijkwaardebeheer.nl

Irene Vriens

Bestuurslid
085 -06 04 072
info@kerkelijkwaardebeheer.nl

José Sluiter

Medewerker communicatie
06 - 51 97 06 01
communicatie@kerkelijkwaardebeheer.nl

Lucas Sluiter

Adviseur
06 - 17 04 26 33
l.sluiter@kerkelijkwaardebeheer.nl

Menno Stok

Adviseur
06 - 51 56 40 57
m.stok@kerkelijkwaardebeheer.nl

Peter Koopman

Bestuurslid
06 - 81 45 74 73
info@kerkelijkwaardebeheer.nl

Petra Stassen

Adviseur
06 502 283 80
p.stassen@kerkelijkwaardebeheer.nl

Copyright © 2020 Kerkelijk Waardebeheer | Website door: Webheld.nl